Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 14 września 2020 r.

Zdalne posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa na platformie MS Teams.

W dniu 14 września 2020 roku odbyło się pierwsze w nowej kadencji 2020-2024 posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, podczas którego wybrano nowe władze KRSWK. Po raz pierwszy w historii spotkanie rektorów uczelni krakowskich i małopolskich odbyło się zdalnie – za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, a wyboru nowych władz dokonano poprzez system Ankieter USOS.

Przewodniczącym, zgodnie z tradycją i zapisami Statutu KRSWK został Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. dr hab. Jacek Popiel.

I wiceprzewodniczącym został wybrany Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej - prof. dr hab. inż. Jerzy Lis,
a II wiceprzewodniczącą – Rektor Akademii Sztuk Teatralnych - prof. dr hab. Dorota Segda.

Funkcję Sekretarza KRSWK nadal będzie pełnić Pani Małgorzata Siecińska z Biura Rektora UJ.

Program posiedzenia Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa