Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 21 czerwca 2022 roku

W dniu 21 czerwca 2022 roku, w Sali 30, w Collegium Novum UJ odbyło się posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, podczas którego przedstawiono m. in. informacje dotyczące przygotowań do organizacji III Igrzysk Europejskich w Krakowie w 2023 roku, podjęto Stanowiska w sprawie wsparcia trzech inicjatyw, a także ze smutkiem przyjęto informację o rezygnacji Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku z członkostwa w KRSWK.

Program posiedzenia KRSWK 21.06.2022
pdf
Propozycja podjęcia współpracy pomiędzy Akademickim Związkiem Sportowym a uczelniami krakowskimi na rzecz odbudowy i modernizacji przystani wioślarskiej
pptx