Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 21 września 2023 roku – Dworek Uniwersytetu Rolniczego w Mydlnikach

W dniu 21 września 2023 roku, w Dworku Uniwersytetu Rolniczego w Mydlnikach odbyło się kolejne posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa.

Podczas spotkania Państwo Rektorzy szczegółowo omówili wizytę przedstawicieli KRSWK w Uniwersytecie w Zadarze, w Chorwacji, ponadto skupiono się na problemach współpracy małopolskich uczelni wyższych z Ukrainą oraz nad warunkami i zakresem zdalnego nauczania w nadchodzącym roku akademickim. KRSWK wyraziło również opinię na temat inicjatywy Koła Seniorów AZS w Krakowie w sprawie utworzenia w Krakowie Muzeum Sportu.

Program posiedzenia KRSWK w dniu 21 września 2023 roku
pdf
Pkt 3. Sprawozdanie z wizyty przedstawicieli KRSWK na Uniwersytecie w Zadarze, wrzesień 2023 r.
Pkt 5. Kształcenie zdalne
Pkt 6. Pismo Koła Seniorów