Wydarzenia

W dniu 27 listopada 2023 roku, w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie odbyło się posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, podczas którego omówiono aktualne problemy dotyczące szkolnictwa wyższego oraz podsumowano wyniki danych uzyskanych z krakowskich i małopolskich uczelni na temat pracy zdalnej. Członkowie Kolegium wyrazili także opinię w sprawie wniosku przedstawionego przez Rektora Politechniki Krakowskiej.
więcej o Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 27 listopada 2023 roku – Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

W dniu 21 września 2023 roku, w Dworku Uniwersytetu Rolniczego w Mydlnikach odbyło się kolejne posiedzenie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa.
więcej o Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 21 września 2023 roku – Dworek Uniwersytetu Rolniczego w Mydlnikach
Delegacja KRSWK na Uniwersytecie w Zadarze, w Chorwacji

W dniach 3-5 września 2023 roku, na zaproszenie przewodniczącego Konferencji Rektorów Uczelni Chorwackich, Rektora Uniwersytetu w Zagrzebiu, prof. dr. Stjepana Lakušića oraz Rektor Uniwersytetu w Zadarze, prof. dr. Dijany Vican przedstawiciele Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa uczestniczyli w wyjeździe do Zadaru, w Chorwacji.
więcej o Delegacja KRSWK na Uniwersytecie w Zadarze, w Chorwacji
Zmarł rektor Politechniki Krakowskiej prof. Andrzej Białkiewicz

Zmarł rektor Politechniki Krakowskiej prof. Andrzej Białkiewicz

Społeczność akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego z głębokim smutkiem przyjęła informację o śmierci profesora Andrzeja Białkiewicza, urzędującego rektora Politechniki Krakowskiej, który był związany z uczelnią od niemal pół wieku. W czerwcu skończyłby 69 lat.
więcej o Zmarł rektor Politechniki Krakowskiej prof. Andrzej Białkiewicz

więcej o Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa – 6 marca 2023 roku – Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego